O nás

Společnost Izolační materiály Jirkov s. r. o. vznikla v roce 2000 jako nástupnická organizace navazující na činnost fyzické osoby, která se věnovala výrobě a obchodu s tepelně izolačními materiály. V současné době jde o materiály vyráběné zekologicky nezávadných přírodních surovin a produktů, které lze označit jako 100% BIO. 
Výrobní úsek společnosti Izolační materiály Jirkov s.r.o. se věnuje v prvé řadě výrobě izolačních pouzder z čedičové vaty předních evropských výrobců v široké škále průměrů od průměru 21 mm až po 273 mm s možnou tloušťkou stěny od 25 mm do 100 mm. Výrobní technologie umožňuje vyrobit i pouzdra nestandardních rozměrů a uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. Izolační pouzdra jsou certifikována a opatřena technickými listy. Termíny dodání jsou díky pečlivému plánování vyrobeny v termínu dohodnutém se zákazníkem v souladu s harmonogramem montáže. Kompletní sortiment pouzder je vyráběn bez povrchové úpravy nebo s Al folií dodávanou finským obchodním partnerem. Kapacita výrobního programu a detailní znalost výrobní technologie umožňuje též polepování desek nebo pásů z čedičové vlny a hlinitokřemičitých vláken včetně jejich formátování. S neustále se vyvíjející výrobou je úzce spjat úsek obchodní, který je schopen zajisti nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou, nejlepší služby a nejmodernější výrobky a aplikační technologie. S neustále rostoucími a náročnějšími požadavky trhu je spektrum obchodního úseku průběžně aktualizováno, což zajišťuje obchodním partnerům kompletní servis služeb a profesionální přístup. 
Spolehliva firma
Společnost Izolační materiály Jirkov s.r.o. je skutečným profesionálem ve světě výrobců a prodejců speciálních a technických izolací, a největším prodejcem izolačních materiálů v severočeském regionu. Tohoto ocenění společnost dosáhla v letech 2003 - 2004, což svědčí orychlém růstu a dynamice společnosti oceněné předními výrobci čedičové vaty, a to dánskou společností ROCKWOOL a německou společností Knauf Insulation. 

Izolační pouzdra s Alu polepem a bez polepu

pouzdraPouzdra jsou vyráběna z minerální vlny o objemové hmotnosti 70-80kg/m3. Mají tvar dutého podélně děleného válce vyrobeného z jednoho nebo více segmenů. Jsou opatřena vnitřním nářezem a šípovým zámkem pro snadnější montáž. Pouzdro s Alu polepem má povrchovou úpravu z hliníkové folie vyztužené mřížkou ze skleněných vláken a na podélném spoji opatřenou přesahem folie s lepící páskou pro dokonalé uzavření. Pouzdra vynikají tepelně-izolační schopností, nehořlavostí, zvukovou pohltivostí, paropropustností a tvarovou stálostí. 
Používají se pro izolaci potrubních rozvodů s provozní teplotou od +15C do +250C. Teplota na povrchu pouzder s Alu polepem do +100C. Délka pouzder je 1000mm, vnitřní průměry a tloušťka izolace v mm (viz přiložený ceník Pouzdra pro rok 2023, ceník platný od 1.11.2022). Pouzdra jsou balená v kartonových krabicích nebo volně se štítkem obsahujícím průměr, stěnu a počet segmentů.

Prodej:

  • izolace pro vysoké teploty
  • protipožární a zvukové izolace firem Knauf Insulation a Izolační materiály Jirkov
  • technické izolace a pouzdra Knauf Insulation a Izolační materiály Jirkov

  

 

 
Novinky